produbi@email.cz

PODPOŘTE: Petice pro zachování pozemků pro volnočasové aktivity

Zveřejňujeme text z facebooku, týkající se petice kvůli pozemkům, které chce město prodat pro obchodní účely.

Vážení sousedé,

podpořte prosím svým podpisem petici za zachování hřiště a travnaté plochy na Ruské ulici, viz.mapa. Jde nám o zachování travnaté plochy pro obyvatele na Výsluní a hlavně pro jejich děti. Víme, že pozemek je pro komerční využití, ale pokud jde orná půda prodat pro účel stavby solární elektrárny, určitě lze komerční pozemek změnit na volnočasový.

Na zastupitelstvu města, dne 27. 5. 2020 má být projednán návrh o prodeji části městských pozemků p.č. 331/1, 331/3, 565/1 v k.ú. Dubí u Teplice.

Jde o travnaté pozemky (původně hřiště) mezi ulicemi Na Výsluní a Důl Bedřich, na Ruské ulici. Dle návrhu vedoucího technického odboru Ing. Lukáše Panchartka, zde má být obchodní centrum pro potravinářský řetězec. Pozemek má záměr koupit společnost OC REINPO ONE s.r.o. se sídlem ve Žďáru na Sázavou, která vznikla v listopadu 2019.

Peticí žádáme zastupitele města Dubí, aby nepodpořili záměr prodeje části pozemků p.č.331/1, p.č.331/3, p.č.565/1 k.ú. Dubí u Teplic pro jakoukoliv stavbu a zachovali tyto pozemky v majetku města pro volnočasové aktivity.

Podpisové archy naleznete do úterý 26.5.2020 na těchto provozovnách:

Vyplatíse Dubí Potraviny Zámeček, Dubský perník, potraviny textil Čtyřlístek, Dubí Restaurace Čtyřlístek, večerka Krušnohorská u Bunkru, večerka Krušnohorská u hasičárny, Značky DubíRestaurace BunkrFikko Dubí, tenisové kurty ve Sportovní ulici, Restaurace Na Rudolfce, Potraviny Muno, Květiny Tabák na Dlouhé, potraviny ex Maxim, U Krausky, Uniservis Roman Seiner, večerka Inno Dubí, Potraviny u Jany Pozorka

Pokusíme během 5ti dnů posbírat co nejvíce podpisů a naší petici předat zastupitelům, snad vyslyší naše prosby.

Prosím nejen o sdílení, ale i o informování sousedů, rodičů, přátel, kteří nemají Facebook.

Děkujeme Rendis ŠťastnýBohdana Lenzová (oba bez politické příslušnosti a ambicí)

Napsat komentář